首頁 > Epson Timing代理商 > FC-12M 32.7680KD-A
影像僅供參考,以產品規格為準
FC-12M 32.7680KD-A
型號描述:
液晶元件 SMD XTL KHZ +/-30PPM,-40 85C 12.5PF BULK - CUT TAPE
型號:
FC-12M 32.7680KD-A
品牌:
Epson Timing
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Strip
Package / Case
2-SMD, No Lead
Load Capacitance
12.5pF
Size / Dimension
0.081" L x 0.047" W (2.05mm x 1.20mm)
Mounting Type
Surface Mount
Type
kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
Frequency Tolerance
±30ppm
Operating Mode
Fundamental
Ratings
Supplier Device Package
2-SMD (2.05x1.2)
Height - Seated (Max)
0.024" (0.60mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
90 kOhms
Frequency
32.768 kHz